کاغذ دیواری

عنصری با بیشترین قدرت و پتانسیل برای تغییر چهره داخلی خانه های مدرن، دفاتر و فروشگاها، بی شک کاغذ دیواری می باشد.

با بهره بردن از هنر برای ارائه طرح های گلدار تا چوب یا ماسه ای و برگرفته از طبیعت و البته رنگ هایی ساده، سان گتسو همچنان پیشگام بازار تزیینات داخلی ژاپن با بیش از ۴۰۰۰ کد می باشد.

با انعکاسی از سبک زندگی ژاپنی در قرن بیست و یکم، توسعه و تنوع بخشیدن محصولات جدید با قابلیت هایی همچون ضد باکتری، ضد قارچ، دافع بو، ضد حریق و هماهنگ با محیط زیست همواره از اهداف بلند پروازانه این شرکت بوده است.

 

xselect15_l   xselect15_i

شروع این مجموعه با کاغذهایی با کیفیت بالا برگرفته از هنر فرهنگ سنتی ژاپن و دیگر مواد غنی از پارچه تا طرح های کریستال طراحی شده توسط کریستال کار معروف، سوواروسکی می باشد. تولید شده برای استفاده در اماکن تجاری و هتل ها تا منازل مسکونی و همچنین طیفی گسترده و مناسب برای مراکز پزشکی و تسهیلات رفاهی.

دارای گواهینامه غیر قابل احتراق بودن در طرح ها و کاربردهای مختلف. این آلبوم جامع شامل محصولاتی گوناگون از قبیل کاغذ دیواری های خاص (ورق طلا)، پوشش های ترکیبی و تعداد متنوعی طرح برای پیشنهاد به شما می باشد.

View Album      

 

fine15_l

    fine15_iE

قابل استفاده در منازل مسکونی و واحد های آپارتمانی تا فروشگاه ها، دفاتر، مراکز درمانی و تسهیلات عمومی. طرح های بهینه شده و مجموعه ای از رنگ ها بسته به نوع کاربرد، برای هماهنگی فضا. آلبومی در برگیرنده ۱۰۰۹ کد مختلف.

View Album      

 
   

مجموعه ای از ۱۰ نوع “کاغذهای کاربردی”، همچون ضد لک بودن از میان کاغذهایی با رنگ ها و طرح هایی غنی برای پاک شدن آسان و یا کاغذهایی برای دفع بوی آزاردهنده از  مشخصه های این سری می باشد. گستره ایی از تلفیق “طرح و کاربرد” پیشنهادی برای منازل مسکونی و تسهیلات رفاهی نوسازی شده.

View Album      

 

 sp15_l

  sp15_i

برگفته از زمینه هایی با طرح سنگی یا بافت دار برای تمامی ۶۵ کد این مجموعه. سطح مقاوم شده در برابر خش و همچنین قرارگیری در رده کاغذهای “سبک” از مشخصه های دیگر این مجموعه می باشد. مناسب برای کاربرد های چند منظوره و نگهداری آسان. هر کاغذ در این مجموعه شامل پیشنهاداتی برای هماهنگی با سقف، کف و قرنیز می باشد.

View Album