کفپوش

بهره گیری از رنگ ها و طرح های گوناگون برای طراحی های کف از تکنیک های دگرگونی نمای های داخلی منحصر بفرد می باشد. امروزه با بازدید از یک هتل ویا فروشگاه می توان به این تفکر که چطور طراحی کف جزیی مهم از نمای داخلی می باشد، پی برد. 

کف به عنوان پایه، باعث حس پایداری در فضا و همچنین به عنوان عنصری در تماس همیشه با افراد و دیگر لوازم نیازمند دارابودن فاکتور هایی از قبیل دوام و استقامت در کنار طراحی می باشد.

از میان گستره وسیعی از محصولات و پوشش های کف سان گتسو ژاپن شامل موکت، کاشی فرش، قالیچه و کفپوش می توان به انتخاب هایی بینظیر و کاربردی برای جلوه بخشیده به کف بهره برد.

 

 از یک آپارتمان خانوادگی تا یک فروشگاه، گستره ای از کفپوش های PVC رولی همگی در یک آلبوم. مجموعه H-Floor با قابلیتهایی همچون ضد لغزندگی، بو زدایی (دئودرانت)، مناسب حیوانات خانگی، جلوگیری از انتقال صدا و کفپوش های ورزشی با ضخامت های ۳.۵ میلیمتر جهت ضربه گیری در هنگام سقوط، انتخاب هایی بی نظیر در پیش روی شما قرار می دهد.

View Album     

 

   

 از مراکز درمانی و مراقبتی گرفته تا فضاهای تجاری با گستره ای بالا جهت کاربرد های مختلف و طراحی های گوناگون. از مشخصه های آلبوم S-Floor عدم نیاز به پولیش و مقاوم در برابر لک می باشند که از دستاوردهای بکاربردن موادی عالی برای بی نیاز بودن از مراقبت است.

View Album     

 
 

 در برگیرنده محصولاتی برای فضاهای تجاری، اداری و مسکونی با تکیه بر طرحهایی الهام گرفته از انواع چوب طبیعی با رگه هایی متفاوت و رنگهایی غنی برای مجموعه ای معتبر تا سال ۲۰۱۹

View Album