logos

سان گتسو

از دیرباز نزدیکی فرهنگی و اعتماد به محصولات تولیدی ژاپن ارتباط دهنده ذهنی ما ایرانیان با سرزمین آفتاب تابان بوده است .

 مجموعه ما با داشتن بیش از یک دهه تجربه در امر ارایه محصولات دکوراسیون اقدام به تاسیس دفتر نمایندگی مرکزی سانگتسو ژاپن در ایران به عنوان معتبر ترین تولید کننده محصولات دکوراسیون این کشور نموده است .

دفتر مرکزی سانگتسو در ایران اقدام به واردات  کاغذ دیوارهای زیبا و منحصر به فرد سانگتسو نموده و در فصلهای آینده انواع کفپوش های چوبی و pvc ، موکت ،  پرده و …. به محصولات ما اضافه خواهند شد. به منظور آشنایی بیشتر کاغذ دیواری های  سانگتسو به برخی از ویژگی های بی شمار اشاره می گردد :

 

  1. کیفیت : در مورد کیفیت این کاغذ دیواری ها باید به این بسنده کرد که این کاغذ دیواری ها تولید معتبر ترین شرکت تولید کننده محصولات دکوراسیون ژاپنی است و می بایست همان انتظاراتی را که یک مصرف کننده از یک محصول ژاپنی اصل دارد را این محصول در عمل برآورده سازد.

  2. ابعاد: کاغذ دیواری های سانگتسو در رول هایی به طول ۵۰ متر و عرض ۹۷ سانتیمتر عرضه می گردند که بعد از درزگیری به عرض ۹۰ و به طول مورد نیاز نصب می گردد در اینجا این نکته بسیار مهم نیازمند توجه است که بر خلاف دیگر کاغذ دیواری ها ، کاغذ دیواری سانگتسو بر اساس متراژ مورد نیار پروژه برش خورده و استفاده می گرددو دیگر از پرت شدن قسمت زیادی کاغذ در رول های نهایی خبری نیست که این خود به معنای صرفه اقتصادی استفاده از این محصول می باشد.

  3. نصب: برای اولین بار در ایران کاغذ دیواری های سانگتسو با دستگاه های تمام اتوماتیک مخصوص ، درز گیری شده چسب خورده و برش داده می شود و سپس به وسیله نصاب های متخصص شرکت نصب می گردد از این رو این کاغد دیواری ها به صورت کاملا دقیق برش خورده ، به شکل یکنواخت چسب می خورد و در محیطی تمیز و عاری از پس مانده های چسب کاغذ با سرعتی زیاد به بهترین شکل نصب می گردد.

  4. قیمت : کاغذ دیواری های سانگتسو به صورت متری و با قیمت های مناسب و هم خوان با بازار دکوراسیون داخلی عرضه می گردند که با توجه به اصالت برند و عدم پرت مانده رول ، استفاده از این کاغذ دیواری ها کاملا با صرفه و حتی در بعضی از تیپ ها قابل رقابت با هزینه نقاشی ساختمان می باشد.